İzmit Gençler Sürü Kursu

Bizimle ilgili merak ettiğiniz her şeyi ve kursumuzla ilgili detayları bu sayfada bulabilirsiniz.

İzmit Gençler Sürücü Kursuna Hoş Geldiniz !

2000’li yıllarında başında faaliyete başlayan ve Kocaeli’de ehliyet belgesi temin eden ilk sürücü kurslarından biri olarak, sektörde uzun bir süredir hizmet vermenin getirdiği deneyimin yanında sahip olduğumuz uzman ve güleyüzlü eğitmen kadrosu ile binlerce kursiyeri ehliyet sahibi yapmanın gururunu yaşıyoruz !

Özenle hazırlanan pratik ve teorik eğitim programlarının yanında uzun yılların getirdiği sektörel tecrübe ile kursiyerlerimizi hayallerindeki ehliyete kavuşturmanın garantisini veriyoruz. Kursumuzun pratik eğitim kapsamında yer alan direksiyon eğitimlerinde kullanılan araçların tümü MEB standartlarına uygun olarak düzenlenmiş olup, tümüyle kursiyerlerimizin ehliyet sürecindeki başarısı dikkate alınarak tasarlanmıştır.

  • Eğitim Programlarının Birçok Farklı Yönden Değerlendirilerek Detaycı ve Titiz Bir Şekilde Hazırlanması

  • Teorik ve Pratik Derslerin Alanında Uzman ve Tecrübeli Eğitmenler Tarafından Verilmesi

  • Ehliyet Belgesi Temin Sürecinin Her Aşamasının Kursiyerlerimiz İle Birlikte Takip Edilmesi

  • Belge Temin Sürecindeki Olası Değişimler Noktasında Kursiyerlerimizin Düzenli Olarak Bilgilendirilmesi

Onbinlerce kursiyerden oluşan bu geniş aileye katılmak ve hayallerinizdeki ehliyete sahip olmak artık çok kolay. Kursumuzda uygulanan kapsamlı ve interaktif destekli eğitim sistemi ve ehliyet süreciyle ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli !

Daha Fazla Bilgi Al !