Ehliyet

Özel Direksiyon Dersi

Sürücülük pratiklik isteyen bir reflekstir ve ehliyetinizi almış olsanız dahi aradan geçen süre içerisinde pratik yapmadığınız takdirde reflekslerinizin zayıflaması ve araç pratiğini kaybetmeniz hayli muhtemeldir.

Yine her bireyin motor öğrenme kapasitesi farklıdır ve sürücü kursunda her ne kadar beş gün boyunca kesintisiz direksiyon dersi verilse de sürücülüğü refleks haline getirmek için daha fazla pratik yapmanız gerekebilir.

Trafik tecrübenizin olmadığını, reflekslerinizin zayıf kaldığını ya da kullanılmadığından dolayı zayıfladığını ve farklı araç modelleriyle pratik yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız Gençler Sürücü Kursu yanınızda.

Tecrübesi ve yaklaşımı ile direksiyon derslerinde fark yaratan profesyonel eğitmen kadrosu, bakımları asla aksatılmayan son model araçları ve kurumsal kimliği ile Kocaeli’de sürücü kursu denildiğinde akla ilk gelen kurum olmanın mutluluğunu yaşayan kursumuz ile hemen iletişime geçerek direksiyon pratiği kazanmaya başlayabilirsiniz.

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları

Kocaeli sürücü kursu fiyatlarında olduğu gibi özel direksiyon derslerinde de fiyatlandırmada MEB’in yayınladığı fiyat listesi dikkate alınır. Örneğin; B-B Otomatik için 1 saatlik direksiyon dersinin fiyatı 134.37 TL iken A2 sınıfı için saatlik ücret 104.82 TL’dir. Dolayısıyla özel direksiyon dersinin fiyatını belirleyen tercih ettiğiniz ya da edeceğiniz ehliyet sınıfıdır.

Özel Direksiyon Dersini Nasıl Planlıyorsunuz?

Eğer ehliyet sahibi bir sürücüyseniz özel direksiyon derslerini planlarken sizin ve kursumuzun programında kesişen noktaları dikkate alıyoruz. Geniş eğitmen kadromuzun getirdiği esneklik ile haftanın herhangi bir gün ve saatine program oluşturabiliyor ve bu derslerin birkaç seanslık sürekliliğe sahip olması gerektiğini düşünüyoruz.

Henüz ehliyetinizi almamış bir sürücü adayıysanız, e-sınav başarıyla tamamlanması sonrasında başlayan direksiyon derslerinin bitiminde özel derslere başlamanızı tavsiye ediyor, bu dersleri de yine eğitmen kadromuzun ve sizlerin programındaki boşlukları dikkate alarak takvimlendiriyoruz.

Özel Direksiyon Derslerinde Güzergah Belirli mi?

Hayır, eğitmen kadromuz direksiyon derslerinde güzergahı belirlerken sürücü adayı ya da sürücünün pratik ihtiyacını dikkate alıyor. Dolayısıyla araç pratiği ve sürüş refleksleri güzergah konusunda belirleyicidir.

Gençler Sürücü Kursu

2000’li yıllarında başında faaliyete başlayan ve Kocaeli’de ehliyet belgesi temin eden ilk sürücü kurslarından biri olarak, sektörde uzun bir süredir hizmet vermenin getirdiği deneyimin yanında sahip olduğumuz uzman ve güleyüzlü eğitmen kadrosu ile binlerce kursiyeri ehliyet sahibi yapmanın gururunu yaşıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonHemen Ara !